Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Raszyn - Oferty sprzedaży domów

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 229 000 zł400 m² 3 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny dom z możliwością przekształcenia każdego piętra w osobne mieszkanie dla oddzielnej rodziny. Dom do wykończenia. Teren działki uporządkowany i częściowo zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wolnostojący parterowy dom 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Działka 355 m2, piwnica, garaż. Do zamieszkania, poddasze nieużytkowe, dach skośny, okna drewniane, ogrzewanie: gazowe, ogrodzenie: murowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

920 000 zł204 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom z basenem oraz ogrodem zimowym o pow. 204 m2 na działce o pow. 370 m2. Do wykończenia domu użyto najwyższej klasy materiałów, w tym kamień , drewno oraz marmur.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 320m2, użytkowej ok. 220m2. na działce 698m2. Dom z lat 90 z cegły max. Na parterze salon kuchnia, pokój dzienny, łazienka garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom po generalnym remoncie,strych użytkowy(doprowadzone wszystkie media).Istnieje mozliwość nadbudowy.Powierzchnia całkowita 180m2,działka 292m2. Dom przystosowany dla dwóch rodzin,dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

600 000 zł127 m² 4 724,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka z 1980 roku w Raszynie.( może być wykorzystany na działalność gospodarczą )Cicha, spokojna okolica.Działka 500 m2, ładnie zagospodarowana.PIWNICA:pokój,kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

640 000 zł165 m² 3 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu dom bliźniak w miejscowości Jaworowa (gmina Raszyn). W sąsiedztwie znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych. Okolica znajduje sie zdala od miejskiego zgiełku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 700 000 zł294 m² 5 782,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący dom o pow. całkowitej 294 m2 położony w Gminie Raszyn k/warszawy. Dom trzykondygnacyjny wybudowany z cegły w 1976 roku, a następnie w 1998 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 19 Kwietnia

Rybie,Raszyn

970 000 zł140 m² 6 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Raszynie w cichej i spokojnej okolicy. Idealny dla rodziny z dziećmi świeżo po ocieplaniu i malowaniu, gotowy do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 700 000 zł310 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 070 000 zł320 m² 3 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Dom z lat 90-tych, wybudowany z czerwonej cegły max. Garaż i pomieszczenia gospodarcze na poziomie pierwszej kondygnacji umieszczone w bryle budynku. Na parterze salon (35m), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 300 000 zł320 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dwurodzinny dom w Raszynie. Wybudowany z cegły, pokryty blacho dachówką, częściowo podpiwniczony. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia. Piętro: salon z kominkiem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom postawiony w granicy działki, wybudowany z pustaka (ytong), pokryty blachą, ogrzewanie gazowe. Parter: kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom o powierzchni 160m2 po remoncie.Na Parterze salon wykończony w drewnie oraz przedpokój,wc i wykończona kuchnia w pęlni wyposażona(zmywarka,kuchnia,mikrofala).Na Piętrze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 075 000 zł190 m² 5 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny dom położony w świetnej lokalizacji. Ostatni remont przeprowadzono w 2008r. Parter: kuchnia, 2 pokoje (12 i 20m2, parkiet), łazienka, salon 30m2 z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Dom parterowy wolnostojący w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej części Raszyna. Dom zbudowany z cegły dziurawki o pow. 85 m2 na działce o pow. 355 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w dzielnicy Falenty w Raszynie z 1990r po połowie zbudowany z cegły i drewna. Ma dwie kondygnacje, podpiwniczony ze spadzistym dachem. Wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rybie

Rybie,Raszyn

680 000 zł335 m² 2 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przytulny dom wolnostojący z przełomu 2001/2002 wykonany w technologii ytong. Dom o powierzchni 85m2 jednopiętrowy. I poziom Na parterze wchodząc do domu mamy przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 500 000 zł475 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedania mały hotelik 15 pokoi, standart podstawowy, położony na działce 1085 m/2. Budynek jednopiętrowy, przed budynkiem parking i ogródek. Na parterze 7 pok. w tym 3 pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworskiego

Raszyn,mazowieckie

1 170 000 zł250 m² 4 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy jednorodzinny dom wykonany z najlepszych materiałów: dachówka ceramiczna, okna drewniane, rekuperacja, automatyczne nawadnianie ogrodu, monitoring. Ciche miejsce - ślepa uliczka. tel.: Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowikowskiego

Raszyn,mazowieckie

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim. Stan do jakiego ma być doprowadzony budynek do uzgodnienia z kupującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 700 000 zł475 m² 3 578,95 zł/m²

 

 

 

Raszyn,mazowieckie

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Raszyn dwa domy Na terenie działki znajdują się dwa wolno stojące domy. Dom 160 m2: został podzielony na dwa odrębne mieszkania, na dwóch poziomach. Parter: pokój (25,0 m2), sypialnia (12,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Raszyn

Raszyn,mazowieckie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika płaci strona sprzedająca Dom położony w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Wkończony z wielką dbałością o detale. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybie

Rybie,Raszyn

1 000 800 zł190 m² 5 267,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Wynajmę Lub Sprzedam Dom o powierzchni 185 m2 Działka 502 Raszyn-Rybie ul.Łagodna Dom jest do zamieszkania od zaraz - umeblowany. Cicha okolica. Wirtualny spacer po domu mozna zobaczyc klikajac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 640 000 zł330 m² 4 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

J ednorodzinny dom parterowy, z użytkowym poddaszem. Wysoki Standard Wykończenia. Pokrycie dachu - dachówka bitumiczna. Alarm zew, i wewn. oraz kamera w środku. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 600 000 zł600 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w na pograniczu Raszyna z Rybiem w miłej okolicy, pow. domu: 600 m2, pow. działki: 1300 m2. Dom postawiony z pustaków ceramicznych oraz cegły, z zewnątrz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny segment w Dawidach Bankowych k. Raszyna. W 2001 roku przeprowadzono remont kapitalny, wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, dach oraz wnętrza. Parter: pokój rekreacyjny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Działający warsztat samochodowy w pełni wyposażony. Na posesji duży funkcjonalny dom na działce 950 m2. Posesja do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Własna

Raszyn,mazowieckie

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowoczesny dom w Raszynie, o powierzchni 270mkw na dużej działce o powierzchni 2400mkw. Wokół domu ogród z oczkami wodnymi. Bardzo cicha okolica w pobliżu drogi krajowej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszkowska

Raszyn,mazowieckie

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Okazja! pilnie sprzedam! cena 999 000 pln do negocjacji. Raszyn. Dom O charakterze dwurodzinnym rok budowy 2005. Powirzcnia 320 M2 na działce O pow.870 M2. Dom wolnostojący wielopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Raszyn,mazowieckie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy, 10 km do Centrum W-wy, od strony W-wy początek Raszyna ok. 800m od al. Krakowskiej, ok. 2 km od płd. obwodnicy W-wy, wymiary 12x12 m, 2 kondygnacje po 110m każda, dodatkowo 110 m2 wysokie poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony jest w ładnej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na pięknej i zadbanej działce z altanką i oczkiem wodnym. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

589 000 zł119 m² 4 949,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom usytułowany w bardzo dobrym punkcie w Raszynie, okna drewniane nowego typu, zadaszone miejsce parkingowe przed domem. Na wyposażeniu domu jest zmywarka, pralka, kuchenka z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 300 000 zł729 m² 3 155,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek wolnostojący na działce 2708 m/2, obiekt przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. parter 149,4 m/2 dwie hale produkcyjne (85 i 64), plus 156 m/2 pomieszczenia magazynowe, biurowe.