Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z garażem Raszyn - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

780 000 zł92 m² 8 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedania budynek z roku 1975, który był w stałej eksploatacji do grudnia 2010 roku. Obiekt jest ogrzewany i gotowy do zamieszkania. Zgodnie z wykazem dostępne wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

585 000 zł150 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom o pow 156m2, na który składa się: użytkowy strych, poddasze (3 sypialnie, łazienka ),parter (salon z kominkiem rozdzielony na cześć jadalną i wypoczynkową, zamknięta kuchnia , wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

830 000 zł220 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej O powierzchni użytkowej ok.210 M2, NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 500 M2. Stan deweloperski podwyższony. DO domu doprowadzone są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Raszyn,mazowieckie

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom wolnostojący, z 1979 roku po kapitalnym remoncie w 2001 roku. Remont obejmował: dobudowanie poddasza, wymianę pokrycia dachu na dachówkę betonową braas wraz z całym orynnowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 920 000 zł470 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

bezpośrednio! Nowoczesny dom z funkcjonalnym rozplanowaniem. Nieruchomość składa się z domu i 2 garaży wolno stojących Rok oddania do użytku : 1995 Stan techniczny : bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Krakowska

Raszyn,mazowieckie

1 920 000 zł460 m² 4 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania dom w Raszynie na działce 980m2 przy samej al. Krakowskiej. Składa się z dwóch nie zależnych kondygnacji o powierzchni 230m2. Do tego poddasze 115 m2 istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Budynek cały czas zamieszkały, stan techniczny bardzo dobry. Cicha i spokojna dzielnica Raszyna. Dom w całości podpiwniczony, posiada niezalezne od siebie ogrzewanie gazowe oraz piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Raszyn

Raszyn,mazowieckie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom do wynajęcia od zaraz. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

zamienię dom jednorodzinny, wolnostojący w Warszawa - Raszyn - za Okęciem na nieruchomość w Trójmieście: dom lub mieszkania. Dom wybudowany w 1997, parter + piętro, duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny dom wolnostojący (ciekawa architektura) z eleganckim wnętrzem, o powierzchni 210 m2 , na działce zbliżonej kształtem do kwadratu pow. 500 m2. Idealny dla rodziny z dziećmi jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Nowe, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, przytulne mieszkanie w nowowybudowanym apartamentowcu w Raszynie. Świetna lokalizacja, 300m od Tesco, 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 350 000 zł246 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojacy do drobnego, kosmetycznego wykonczenia na granicy Raszyna i Okęcia. Garaż w bryle domu, dzialka o wymiarach zblizonych do kwadratu, ogrod czesciowo zagospodarowany. Dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij