Lokal handlowy Raszyn

Rybie, Raszyn, mazowieckie

  • 57,93 zł/m²
  • 164 m²
  • 9 500 zł

Zdjęcie

Wojciech

Skontaktuj się

Lokal handlowy Raszyn

Rybie, Raszyn, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

57,93 zł/m²

164 m²

9 500 zł

Lokal handlowy Raszyn

Zaktualizowane: 18 maja 2026

57,93 zł/m² 164 m² 9 500 zł

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
7

Pomieszczenia:

7

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 500 zł (57,93 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 164 m², 7 pomieszczeń, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe, aluminiowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 19 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 73 kWh/m² na rok; końcową (EK): 130 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 140 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: alarm, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (5 miejsc parkingowych)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 164 m², usytuowany na parterze budynku. Lokal składa się z 7 pomieszczeń, idealnie nadających się pod działalność biurową, usługową lub handlową.

Powierzchnia: 164 m²

Pomieszczenia: 7

Lokalizacja: parter

Łazienki: 2

Podłoga: terakota

Witryna: przeszklona od frontu, zapewniająca doskonałą widoczność